g2
шоу
g11

Совршено решение за облека за велосипеди – Betrue

Совршена комбинација на стил и изведба
OEM / ODM

Совршена комбинација на стил и изведба

Во Betrue, не треба да избирате помеѓу стил и изведба.Нашето професионално искуство, техничките ткаенини и исклучителниот дизајн се тестирани и докажани од најдобрите светски велосипедисти.
Разбирање детали
Прилагодени цели серии за облека за велосипеди
OEM / ODM

Прилагодени цели серии за облека за велосипеди

Во Betrue, ние рачно го изработуваме секој комплет и дрес од врвни материјали, за да можете да бидете сигурни дека вашата опрема ќе изгледа добро, ќе функционира подобро и ќе трае подолго од која било облека со перформанси што сте ја носеле досега.
Разбирање детали

Betrue производи

бг
Види Детали
гаранција за квалитет

за нас

 • about_us14
 • about_us1
 • about_us2
 • about_us3
 • about_us4
 • about_us5
 • about_us6
 • about_us7
 • about_us8
 • about_us9
 • about_us10
 • about_us11
 • about_us12
 • about_us13

Профил на компанијата:

Добредојдовте во Betrue, производител на спортска облека специјализирана за облека за велосипедизам, триатлон и облека за трчање.Нашите првокласни капацитети и употребата на мастило и материјали со врвен квалитет увезени од Италија ни даваат почесна репутација за нашата OEM услуга.Нашиот одличен дизајнерски тим е од голема поддршка за услугата ODM.

научи повеќе