• bg1

За нас

Добредојдовте во Betrue!

вистински спортови

Betrue Sports е производител специјализиран за спортска облека.

Ако барате висококвалитетна спортска опрема што ќе ви помогне да се претставите најдобро, не гледајте подалеку од Betrue Sports.

Ние сме специјализирани воспортска облека за велосипедизам, триатлон и трчање, а исто така произведуваме и широк асортиман на додатоци, вклучувајќи греалки и ветерници.Плус, нашата опрема е дизајнирана да ви обезбеди најдобро можно вклопување и удобност, за да можете да се фокусирате на вашите перформанси.

Во Betrue Sports, веруваме дека секој велосипедист е единствен.Затоа нудиме широк спектар наприлагодени велосипедски дресови, дизајниран специјално за вас.Без разлика дали сте конкурентен тркач или воин за викенд, имаме совршена облека за да ги задоволиме вашите потреби.

Од 2012 година, испорачавме над 2 милиони парчиња облека на шампиони, тимови, клубови и индивидуални велосипедисти ширум светот.Нашите корени се во сопствените велосипедски дресови и се гордееме што нудиме производи со највисок квалитет и најдобра услуга за клиентите во индустријата.

Betrue Sports е основана на верувањето дека за да ги направите најдобрите производи, треба да добиете повратни информации од луѓето кои ќе ги користат.Затоа трошиме толку многу време разговарајќи со нашите клиенти и зошто ги тестираме нашите производи под различни услови.Резултатот се некои од најиновативните и најтехничките велосипедски дресови на пазарот.

Професионална фабрика

Нашата фабрика се наоѓа во градот Гуангжу, Кина.

Горди сме што нудиме најдобар квалитет со опремена машина за сублимација Monti Antonio од Италија и мастила ELVAJET од Швајцарија.Нашата фабрика одржува редовна залиха од над 80.000 метри швајцарски, италијански и француски ткаенини, како и 30 стилови на италијански велосипедски дивокоза.

Нашето партнерство со врвни европски добавувачи ни дава пристап до најновата и најдобрата технологија за велосипедска облека, како што се MITI, Sitip, Carvico, Elastic Interface, Dolomiti итн. Ова ни овозможува да им понудиме на нашите клиенти најдобри можни производи, направени со највисоките квалитетни материјали.

Нашата фабрика се наоѓа во Гуан2
Нашата фабрика се наоѓа во Гуан15
Нашата фабрика се наоѓа во Гуан17
Нашата фабрика се наоѓа во Гуан9
Нашата фабрика се наоѓа во Гуан8
Нашата фабрика се наоѓа во Гуан7
Нашата фабрика се наоѓа во Гуан6

Нашата фабрика

Прилагодено / OEM / ODM

Betrue е компанија која се гордее со својот одличен дизајнерски тим.Овој тим стои зад успехот на компанијата во индустријата за OEM/CUSTOM услуги.Без оглед на тоа какви се проектите, тимот секогаш го дава најдоброто од себе за да обезбеди задоволство на клиентите.

Ние ставаме акцент на техничкиот дизајн и се обидуваме да обезбедиме производи и услуги кои ја поддржуваат вашата удобност при возењето.Посветени сме на чесност и интегритет во сите наши деловни односи.Нашата цел е да ги произведеме најдобрите можни производи за да им служиме на нашите клиенти кои сакаат спорт.

Betrue Sports, вашата дестинација на OEM/ODM!

Нашата фабрика се наоѓа во Гуан4
Нашата фабрика се наоѓа во Гуан11
Нашата фабрика се наоѓа во Гуан5
Нашата фабрика се наоѓа во Гуан16
Нашата фабрика се наоѓа во Гуан12
Нашата фабрика се наоѓа во Гуан13
Нашата фабрика се наоѓа во Гуан1

Нашата мисија:

Betrue Sports е основан со една едноставна цел на ум: да им помогне на луѓето да учествуваат во велосипедизам и триатлон на најудобен и стилски можен начин.Користејќи ги најновите технологии и материјали за изведба, Betrue создава производи кои им овозможуваат на спортистите да се фокусираат на нивниот спорт, а не на нивната опрема, осигурувајќи дека спортистите имаат искуство со нула одвлекување на вниманието.Без разлика дали сте првпат триатлонец или искусен ветеран во велосипедизам, Betrue Sports го има совршениот производ за вас.

Денес, ние произведуваме повеќе од 200.000 комплети секоја година и извезуваме 90% од нашето производство во светот.Не инспирираат бројките, туку вистинската, огромна страст што не прави горди секогаш кога некој од нашите спортисти победува.За да им помогнеме да го направат тоа, ние постојано истражуваме иновативни материјали и нови методи на производство и работиме на усовршување и подобрување на нашите креации.