g2
shou
g11

Zgjidhje perfekte për rrobat e çiklizmit – Betrue

Kombinimi perfekt i stilit dhe performancës
OEM / ODM

Kombinimi perfekt i stilit dhe performancës

Në Betrue, nuk duhet të zgjidhni midis stilit dhe performancës.Përvoja jonë profesionale, pëlhurat teknike dhe dizajni i jashtëzakonshëm janë testuar dhe vërtetuar të gjitha nga çiklistët më të mirë në botë.
Kuptimi i detajeve
Artikuj të veshjeve të personalizuara të serisë së plotë të çiklizmit
OEM / ODM

Artikuj të veshjeve të personalizuara të serisë së plotë të çiklizmit

Në Betrue, ne punojmë me dorë çdo çantë dhe triko nga materiale premium, kështu që të jeni të sigurt që pajisjet tuaja do të duken mirë, do të funksionojnë më mirë dhe do të zgjasin më shumë se çdo veshje e performancës që keni veshur më parë.
Kuptimi i detajeve

Produktet Betrue

bg
Shiko Detail
sigurimi i cilësisë

rreth nesh

 • rreth_ne14
 • rreth_ne1
 • rreth_ne2
 • rreth_ne3
 • rreth_ne4
 • rreth_ne5
 • rreth_ne6
 • rreth_ne7
 • rreth_ne8
 • rreth_ne9
 • rreth_ne10
 • rreth_ne11
 • rreth_ne12
 • rreth_ne13

Profili i kompanisë:

Mirë se vini në Betrue, një prodhues i veshjeve sportive i specializuar në veshjet e çiklizmit, triatlonit dhe veshjeve të vrapimit.Objektet tona të klasit të parë dhe përdorimi i bojës dhe materialeve me cilësi të lartë të importuara nga Italia na japin një reputacion të nderuar për shërbimin tonë OEM.Ekipi ynë i shkëlqyer i dizajnit ka një mbështetje të madhe për shërbimin ODM.

Mëso më shumë
 • lajme_img

  Dizajni unik i veshjeve të çiklizmit |Veshje për çiklizëm

  Nuk është sekret që bluzat e çiklizmit po bëhen gjithnjë e më të njohura me çiklistët, si amatorë ashtu edhe profesionistë.Dizajni unik i fanellave të çiklizmit është ajo që e dallon atë nga llojet e tjera të s...

  Shiko Detail
 • lajme_img

  Si të ngasësh një biçikletë siç duhet?

  Të ngasësh një biçikletë rrugore mund të duket si një aktivitet i thjeshtë, por në fakt përfshin ushtrimin e muskujve të të gjithë trupit.Njerëzit shpesh mendojnë se të jesh në gjendje të ngasësh një biçikletë është njësoj si të jesh në gjendje të...

  Shiko Detail